Робітник піднімав вантаж масою 30 кг на висоту 5 м, використовуючи у першому випадку нерухомий

блок, а у другому - рухомий. визначте для кожного з випадків: 1) силу, яку прикладав робітник, піднімаючи вантаж; 2) відстань, на яку переміщується вільний кінець мотузки перекинутої через блок; 3) роботу, виконану робітником.

Ответы на вопрос

Отвечает Мельников Тимофей.

Ответ:

Ответ разместил: Гость

m = ρ * V

В данном случае m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³

Объяснение: