Яка сила тяжіння буде діяти на кошик масою 500г якщо на нього насипати 3 кг яблук а) 0,5

Нб)3Нв)3,5Нг)35Н​

Ответы на вопрос

Отвечает Шлычков Демьян.

Ответ:

г) 35Н

Объяснение:

Fт. = mg = (m1 + m2) * g = (0,5 + 3) * 10 = 3,5 * 10 = 35H