визначити площу перерізу кінцевого дроту довжиною 5 м який під'єднаний до напруги 220 вольт і

струму 2 ампери будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрисламов Дима.

Ответ:

зуябяяьязуябчзкяь бі ьідя цж,біжжіжвжвв

Отвечает Филимонова Аня.
L=5м
U=220В
I=2А
S-?
Формула
S= U*L/I*p
Відповідь
220*5/2*1,1= 1100/2,2= 500