спіраль електрики виготовили з ніхромованого дроту завдовжки 24 м диамитром 0.4 мм який опір має

спіраль​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Михаил.

Ответ:

S=тт*ʀ²=3,14*0,2²=0,1256≈0,12 мм²

R=(ρ•ʟ)/S=110*10⁻⁸*24/0,12*10⁻⁶=220 Ом.