!!!!!!!!СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДЕЛО ЖИЗНИ И СМЕРТИ!!!!!! Камінь вільно падаючи Через 3 секунди впав на

підлогу.Знайти з якої висоти впав камінь та швидкість падіння на підлогу

Ответы на вопрос

Отвечает Сенавьев Никита.

Ответ: 45м

Объяснение: H=gt²/2=10*9/2=45м