Камінь вільно падаючи Через 3 секунди впав на підлогу. Знайти з якої висоти впав камінь та

швидкість падіння на підлогу

Ответы на вопрос

Отвечает Кокорева София.

Ответ: 45 м

Объяснение: H=gt²/2=10*9/2=45м