Визначити масу нітратної кислоти, що утвориться, якщо у реакцію з Нітроген (V) оксидом вступила в

реакцію вода масою 72г. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кочулорова Кристя.

Ответ:

Дано:

m(h2o) - 72 г

m(hno3) - ?

n2o5 + h20 = 2hno3

M(h20) = 18 г\моль

M(hno3) = 63 г\моль

по пропорции: 72*2*63/18 = 504 (г)

Объяснение: