Срочнооооо!!! напруга на кінцях провідника становить 6 В, Яка сила струму виникає у провіднику,

якщо опір провідника 0,255 кОм

Ответы на вопрос

Отвечает Аптралова Арина.

Ответ:

0,23А

Объяснение:

U=6B

R=0.25 kOm =255 Om

____________

I-?

I=U/R = 6/255=0.23 A