3-95. Маса коркового рятівного круга дорівнює 4,8 кг. Визначте підйомну силу цього круга у пріс-

ній воді.

Ответы на вопрос

Отвечает Лєщук Вікторія.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 4,8 кг

ρ₁ = 200 кг/м³ - плотность пробки

ρ₂ = 1000 кг/м³ - плотность воды

______________________

F - ?

1)

Масса круга:

m = ρ₁·V

Объем круга:

V = m / ρ₁ = 4,8 / 200 = 0,024 м³

Вес круга

P = m·g = 4,8·10 = 48 H

2)

Сила Архимеда:

Fₐ =  ρ₂ ·g·V = 1000·10·0,024 = 240 H

3)

Подъемная сила:

F = Fₐ - P = 240 - 48 ≈ 190 H

Отвечает Доска Дима.

Ответ:

Fп=Fa-Fт

Fт=mg

Fт=4,8×10=48H

Fa=pgh

Fa=200H

Fп=200-48=152H