Тіло за 5 с збільшило свою швидкість від 10 до 20 м/с. Визначте шлях, пройде ний тілом за цей

час.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шашов Максим.

Ответ:

а= 2 м/с

S= 75 м

Объяснение:

a=(V-V0)/t=10/5=2 м/с²

S=V0t+(at²)/2=50+25=75 м