Через провідник пройшов заряд 20Кл протягом 4хв. Яка сила струму в колі?


Ответы на вопрос

Отвечает Попова Машенька.

Відповідь:

0,08 А

Пояснення:

I= ɋ/t  =(20 Кл)/(240 с)=1/12  А≈0,08 А