Густина гранітної плити 2,6г/см3, m=260кг. Знайти об'єм​


Ответы на вопрос

Отвечает Ионин Никита.

Ответ:

V= 0.1 см³.

Объяснение:

ρ=2.6 г/см³=2600 кг/м³

m=260 кг.

V=\frac{m}{p}=\frac{260}{2600}=0.1 м³.