На провідник, по якому протікає струм 1,5 А , розміщений під кутом 30о   до ліній магнітної

індукції у магнітному полі  величиною 0,2 Тл, діє сила Ампера 45 мН.  Знайдіть довжину провідника,  виражену у сантиметрах . У відповідь вписати лише число, без одиниць вимірювання.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошара Артём.

I=1.5 A

α=30°

B=0.2 Тл

Fa=45*10^-3 Н

L-?

Fa=BILsin α

L=Fa/BIsin α

L=45*10^-3/0.2*1.5*0.5

L=45*10^-3/0.15

L=300*10^-3=0.3 м=30 см

Отвечает Лагодич Юлия.

Дано: I=1,5 А; α=30°; В=0,2 Тл; F=45 мН=0,045 Н; длина L - ?

------------------------------------------------------------------------------------------------------

F=I*B*L*sinα

--------------------

0,045=1,5 * 0,2 * L * sin30°

0,045=1,5 * 0,2 * L * 0,5      I * 1000

45=15 * 2 * L* 5    разделим обе части на 15

3=10L

L=3/10=0,3 м  -  это ответ.