Яку енергію поглине людина за рік масою 80 кг, якщо потуж-ність радіоактивного випромі-Hювання

становить 8 мкГрігод?​

Ответы на вопрос

Отвечает Вологдин Филипп.

Ответ:5,6Дж

Объяснение:

Dп. = E/m; P=Dп./t => P=E/mt =>E=Pmt

E=8*10^-6 *80*365*24=5, 6Дж