ПОМОГИТЕ СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА!!!Однією з одиниць довжини, яку застосовують в астрономії, є світловий

рік. Один світловий рік дорівнює відстані, яку проходить світло у вакуумі за один рік. Найближча до Сонячної системи зірка Проксима із сузір’я Центавра, знаходиться на відстані 4,24 світлових років. Виразіть цю відстань в метрах, якщо світло у вакуумі за 1 с проходить близько 300 000 км

Ответы на вопрос

Отвечает Дашукевич Виктория.

Ответ:

Объяснение:

1 год = 365 дней = 31536000 с

t = 4,24 лет = 133712640 с

V= 300000 км/с =  300000000 м/с

тогда расстояние

S =t*V =  133712640 * 300000000 == 4*10^16 метров