В астрономії існує одиниця довжини світловий рік, яку застосовують для визначення міжзоряних

відстанейю. Один світловий рік дорівнює відстані, яку долає світло у вакуумі за 1 рік. Подайте цю відстань у кілометрах, вважаючи що швидкість поширення світла у вакуумі дорівнює 300 000 км/с

Ответы на вопрос

Отвечает Вологдин Филипп.
S=c*t
S= 300000*365*24*3600=9,46*10^12км