В астрономії існує одиниця довжини світловий рік яку застосовують для визначення між зоряний

відстаней 1 світловий рік дорівнює відстань яку долає світло у вакуумі за один рік подається цю невідомим кілометрах вважаючи що швидкість поширення світла у вакуумі дорівнює 300000 км за секунду

Ответы на вопрос

Отвечает Мельникова Света.

S=c*t

S= 300000*365*24*3600=9,46*10^12км

Объяснение: