!ДАМ 35 БАЛЛОВ! Однією з одиниць довжини, яку застосовують в астрономії, є світловий рік. Скільки

метрів становить світловий рік, якщо він дорівнює відстані, яку долає за один рік світло у вакуумі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Добрынина Ксения.
*| = 3 · 108 · 31 536 000 = 9,46 · 1015 (м) = 9,46 · 1012 км.*