Під час переміщення заряду 60 Кл спіраллю електронагрівника було використано роботу 900 Дж. Якою є

сила струму в спіралі якщо її опір 30 Ом? ПЖ срочно!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Дано :

q=60 Кл

А=900 Дж

R=30 Ом

I-?

Решение (Рішення) :

I=A/q*R

I=900/60*30=0,5 А

Ответ : 0,5 А