1) Який струм тече через вольтметр , якщо його опір 12 кОм і він показує напругу 120В. 2)Сила

струму в спіралі електричної лампи 0,7А, опір лампи 310 Ом. Визначте напругу, під якою перебуває лампа.​Через дано пожалуйста!​​​

Ответы на вопрос

Отвечает Синицын Толя.

Ответ:

Объяснение:

R = 12 кОм = 12000 Ом

U =  120В

----------------------------------------

I = ?

I = U/R = 120 / 12000 = 0.01 А = 10 мА

==================================================

I = 0,7А

R =  310 Ом.

--------------------------------------------------

U = ?

U = I*R = 0.7*310 = 217 B