Яка довжина електромагнітної хвилі ,що відповідає частоті 3*10(12cт)Гц А)0,1мм Б)1м В)2м Г)5м


Ответы на вопрос

Отвечает Беличенко Юлия.

Ответ:

А)0,1мм

Объяснение:

Так будеть?

Отвечает Шепетько Никита.

λ=c/ν

λ=3*10^8/3*10^12=0,001 м=0,1 мм

А) 0,1 мм