ЗАуданы 0,5 мм? шегенің ұшы 108 Па қысым түсіру үшін оны қандай күшпен ұру қажет?


Ответы на вопрос

Отвечает Ооо Чистый-город.

Ответ:

S=0,5 мм2=0.5×10^-6

P=10^8

F=?

p=F/s

F=PS

F= 0.5×10^2

Объяснение: