Визначте об'єм крижинки, маса якої 108 г​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

ρ(льоду) = 0.9 г/см^3

V = m/ρ = (108г)/(0.9г/см^3) = 120см^3