Визначте об’єм крижини, маса якої 900 г. Який об’єм води утвориться з цієї крижинки після того, як

вона розтане?

Ответы на вопрос

Отвечает Могилев Павел.

ρ(льоду) = 0.9 г/см^3 1)V = m/ρ = (900г)/(0.9г/см^3) = 1000см^3 2)V=m/p= (900г)/(1г/см^3) = 900 см^3