ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ СРОЧН!!!!!! УМОЛЯЮ НЕ ИЗ ИНТЕРНЕТА Відстань між гребнями хвиль дорівнює 5 м.

Якщо моторний човен рухається проти течії,то частота ударів хвиль становить 4 Гц, якщо за течією – 2 Гц. Визначте швидкість моторногочовна і швидкість поширення хвиль.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Иван.

Ответ:

15 м/с    5 м/с

Объяснение:

λ=5 м    v1=4 Гц    v2=2 Гц    Vk=?   Vв=?

===

Против волны

Vk+Vв=λ*v1

По ходу волны

Vk-Vв=λ*v2

Сложим левые и правые части уравнений

2*Vk=λ*(v1+v2)

Vk=λ*(v1+v2)/2=5*(4+2)/2=15 м/с

Vв=λ*v1-Vk=5*4-15=5 м/с

=========================