За який час тіло масою 100г змінить свою швидкість від 5м/с до 15 м/с під дією сили 0,5 Н?


Ответы на вопрос

Отвечает Маргарян Давид.
ДАНО: СИ РЕШЕНИЕ
m=100 г 0,1 кг a= F / m
F=0,5 H a= 0,5 / 0,1= 5 м/с^2
V0=5 м/с t= ( V- V0) / a
V= 15 м/с t= ( 15-5) / 5= 10/5= 2c
НАЙТИ : t ОТВЕТ : 2с