Поплавець,який коливається на поверхні води,за 1хв піднімаються та опускається 40 разів.Чому

дорівнює період коливань поплавця?​

Ответы на вопрос

Отвечает Девятых Ринат.

Відповідь:

1,5 с.

Пояснення:

Період коливань поплавка на поверхні води розрахуємо за формулою:

Т = t/N,

де t — час коливань поплавка ( t = 1 хв = 60 с ),

N — кількість підйомів і опускань поплавка ( N = 40 ).

Розрахуємо період коливань поплавка на поверхні води:

Т = t/N = 60/40 = 1,5 с.

Відповідь: період коливань поплавка на поверхні води дорівнює 1,5 с.