Довжина хвилі дорівнює 10 м. Визначити період коливань хвилі , якщо швидкість поширення хвилі 2

м/с *​

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Мариям.

Ответ:

5 c

Объяснение:

λ=10 м    V=2 м/с    T=?

===

T=λ/V=10/2=5 c

====================