3. Яку кількість теплоти необхідно передати воді масою 6 кг, щоб збільшити її температуру від 30

до 100°С?помогить пажалуста!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная-Филиппова Валерия.

Дано:

tн = 30°С

tк = 100°С

m = 6 кг

c = 4200 Дж/кг×°C

Q = ?

Анализ:

Q = сm(tк-tн)

Решение:

Q = 4200×6×(100-30) = 1764 кДж

Ответ: 1764 кДж