Скільки торфу згоріла якщо при цьому виділилось 3,25•10° Дж теплоти


Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Лера.

Дано:

Q = 3,25×10^7 Дж

q = 1,4×10^7 Дж/кг

m = ?

Анализ:

Q = qm => m = Q/q

Решение:

m = 3,25×10^7 / 1,4×10^7 ≈ 2,3 кг

Ответ: 2,3 кг