Пожалуйста очень срочно!!!! Дам 20 баллов!!! Потяг рухається зі швидкістю 40 м/с. Скільки часу

триватиме подорож (в годинах), якщо відстань між двома містами дорівнює 216 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Кулумшина Альбина.

Ответ:

1,5 часа

Объяснение:

40м/с =144 км/ч

216÷144=1,5 часа

Отвечает Пузанов Артём.

Дано:

v=40м/с

S=216км=216000м

Найти:t-?

Решение:

t=s/v=216000м/40м/с=5400с=0.0001712328767123 год