Укажіть числове значення показника заломлення середовища, якщо швидкість поширення світла в даному

середовищі 150 000 км/с, а у вакуумі 300 000 км/c

Ответы на вопрос

Отвечает Максимюк Василь.

Ответ:

2

Объяснение:

v1=1.5*10^8 м/с     v2=3*10^8 м/с    n=?

===

n=v2/v1=3/1.5=2

==========================