Літак за 20 с пролітає відстань 8 км З якою швидкістю він рухається


Ответы на вопрос

Отвечает Малясова Анна.

Ответ:

40 м/с

Объяснение:

t = 20 c

l (или) S= 8   км = 800 м

v - ?

V= S/t  = 800/20 = 40 м/с