Частота обертання диска 20 Гц. За який час він здійснить 100 обертів?


Ответы на вопрос

Отвечает Соломонова Елизавета.

v=20 Гц

N=100

t-?

v=N/t

t=N/v=100/20=5 c

Ответ :t=5 c

____________