За 2 год автомобіль проїхав 80 км, визначити якою була швидкість на 2 ділянці, якщо час руху на цій

ділянці 3 год, а середня швидкість на всьому шляху 60 км/год​

Ответы на вопрос

Отвечает Баклыкова Марина.

Объяснение:

60 * (3+2) = 300км проехал всего

300-80 = 220 проехал на втором участке

220 / 3 = 73.3(3) скорость на втором участке