7. Шматок алюмінію і шматок заліза містять однакову кількість речовини. Яка маса шматка алюмінію,

якщо маса шматка залізадорівнює 2 кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бортняк Аня.

Ответ:

964,3 г

Объяснение:

n(Fe)=m/M=2000/56= 35,7 моль

n(Al)=n(Fe)

n(Al)=m/M =>

m(Al)=n*M=35,7*27=964,3 г