Маса шматка заліза дорівнює 200 кг. Чому дорівнює його об'єм? (Відповідь округлити до сотих)

Об'єм шматка заліза дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Кабанова Саша.

Объяснение:

Дано:

m=200кг

р=7800кг/м³

Найти:

V=?

Решение:

m=V×p

V=m÷p

V= 200÷7800=0,025641м³≈0,03м³

Ответ: 0,03м³