Умова завдання: 1Б. Маса шматка заліза дорівнює 157 кг. Чому дорівнює його об'єм? (Відповідь

округлити до сотих) Помогите срочно пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшикова Лиза.

m = V · ρ

ρ = 7874 кг/м³

⇒ V = m / ρ = 157  / 7874 = 0.02 м³ -- это ответ.