Маса планети становить 0,4 маси землі а радіус планети становить 0,8 радіуса землі.Знайти

прискорення вільного падіння на цій планеті якщо прискорення вільного падіння на землі 9,8 м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Лесуков Иван.

g(на Земле)=G*M3/R3²

g(на планете)=G*(0,4*M3)/(0,8*R3)²=

(G*M3/R3²) * (0,4/0,8²)=

9,8 * 0,625=6,125 м/с²  -  это ответ.