1. У мідний калориметр масою 50 г, що містить 200 г води за температури 11,5°С, опустили

металевий ци-ліндр масою 100 г, який до цього перебував в окро-пі. Теплова рівновага в калориметрі встановилася затемператури 14°С. З якого металу може бути виго-товлений циліндр?​

Ответы на вопрос

Отвечает Волков Андрей.

Q1=Q2+Q3

Q1 = c1m1(t1-t)

Q2=c2m2(t-t2)

Q3=c3m3(t-t3)

c1m1(t1-t)=c2m2(t-t2)+c3m3(t-t3)

c1m1(t1-t)=(t-t2)(c2m2+c3m3)

c1=(t-t2)(c2m2+c3m3)/m1(t1-t)

c1 = (14-11.5)(380*0.05+4200*0.2)/{0.1*(100-14)}=250 Дж/(кг*С) олово