Скільки цегли пішло на складання контейнера із цегли що має розміри 0,9*1,5*1 м, якщо була

використана цегла розміром 300*150*100 мм

Ответы на вопрос

Отвечает Лапшин Александр.

Ответ:

N=300

Объяснение:

V=0,9*1,5*1 м=1,35м3 об'єм контейнера

V1=300*150*100 мм=0,3*0,15*0,1м3=0,0045м3 об'єм цеглини

N=V/V1=1,35/0,0045=300