4. що має меншу масу при однаковому об'ємі, що дорівнює 2 м3, мармур густиною 2700 кг/м3 або цегла

густиною 1800 кг/м³? (1 бал) а) Маси однакові б) Мармур в) Цегла​

Ответы на вопрос

Отвечает Зориков Ваня.

m=pV. m=масса. р=плотность V=обьём.

масса мрамора= 2700×2=5400кг

масса кирпича= 1800×2=3600кг

ответ: масса кирпича меньше.