Що має більшу масу при однаковому об’ємі, що дорівнює 2 м3: свинець (ρс = 11,3 г/см3) або мідь (ρм

= 8,9 г/см3)? а) Свинець в) Маси однакові б) Мідь

Ответы на вопрос

Отвечает Алпамыс Мади.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₁ = V₂ = V = 2 м³

ρс = 11,3 г/см³  = 11 300 кг/м³

ρм = 8,9 г/см³ = 8 900 кг/м³

_______________________

mc - ?

mм - ?

1)

Масса свинца:

mc = ρc·V = 11 300·2 = 22 600 кг

2)

Масса меди:

mм = ρм·V = 8 900·2 = 17 800 кг

3)

mc > mм  (22 600 > 17 800)

Правильный ответ:

а) Свинец