На якій відстані один від одного точкові заряди 50 мкКл і 5 нКл взаємодіють із силою 25 мН?


Ответы на вопрос

Отвечает Симан Ульяна.

Ответ:

0.1 метр

Объяснение:

Для визначення відстані між точковими зарядами можна скористатися законом Кулона:

F = k * (q1 * q2) / r^2

де F - сила взаємодії між зарядами, k - коефіцієнт Кулона (9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2), q1 та q2 - заряди з першої та другої точки відповідно, r - відстань між точками.

Підставляємо відомі значення:

25 * 10^-3 Н = 9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2 * (50 * 10^-6 Кл) * (5 * 10^-9 Кл) / r^2

Звідси отримуємо:

r = sqrt((9 * 10^9 Н * м^2 / Кл^2 * (50 * 10^-6 Кл) * (5 * 10^-9 Кл)) / (25 * 10^-3 Н)) = 0.1 метра

Отже, відстань між точковими зарядами дорівнює 0.1 метра.