Вибачаюсь, я просто в фізиці нічого не знаю. Але вдячна тим хто допомагає) Потужність

кишенькового ліхтарика дорівнює 1,9 Вт. Визнач силу струму, яку споживає ліхтарик, якщо джерелом живлення служать 6 батарейки(йок) напругою 1,9 В кожна, які з’єднані послідовно. Відповідь заокругли до сотих

Ответы на вопрос

Отвечает Шендрик Даниил.

Ответ:

≈ 0,17 А

Объяснение:

P=1,9 Вт

U= 1,9 * 6 = 11,4 В (при послідовному з'єднанні батарей загальна напруга дорівнює сумі напруг усіх батарей)

I - ?

P = U * I

1,9 = 11,4 * I

I = 1,9 / 11,4 = 0,1(6) А ≈ 0,17 А

Отвечает Парфенова Даша.

Ответ:

Объяснение:.....