Після закипання в каструлі виявилося на 200г мень ше води, ніж на початку нагрівання. Яку кількість

теплоти отримала вода в каструлі, якщо початковий о об'єм води дорівнював 2 л, а початкова температу- ра становила 15°С?

Ответы на вопрос

Отвечает Подолей Каріна.

Ответ:

Объяснение:

1)

Начальная масса воды в кастрюле:

m = ρ·V = 1000·2·10⁻³ = 2 кг

2)

Нагреваем воду до кипения:

Q₁ = c·m· (100° - t₁) = 4200·2·(100 - 15) = 714 кДж

3)

Испаряем воду:

Q₂ = m₂·r = 0,2·22,6·10⁵ = 452 кДж

4)

Суммируем:

Q = Q₁ + Q₂ = 714 + 452 ≈ 1 170 кДж