Яка виштовхувальна сила діє на сталеву деталь масою 156кг, що повністю занурена в воду


Ответы на вопрос

Отвечает Шарапов Никита.

Ответ:

FA=pводы*gV=1000*10*0,02=200 Н

Объяснение:

p=7850 кг/м3

Vтела=156/7850=0.02 м3