Літак, що злетів, під час підйому на висоту 9 км набирає швидкість 720 км/год. Порівняйте набуті

літаком кінетичну й потенціальну енергії: Яка з них більша та в скільки разів?​ПОТРІБНО ТЕРМІНОВО!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Садофьев Максим.

Ответ:

Объяснение:

E(p)=m*g*H=m*10*9000=90000*m  

E(k)=0.5*m*V^2=0.5*200^2*m=20000*m

E(p)>E(k)

E(p)/E(k)=90000*m/(20000*m)=4.5