Яким є ККД похилої площини, якщо, піднімаючи вантаж масою 250 кг на висоту 15 м, виконують роботу

75 кДж?

Ответы на вопрос

Отвечает Сивакова Кристина.

Ответ:

Объяснение:

Полезная работа:

Апол = m·g·h = 250·10·15 = 37 500 Дж     или   37,5 кДж

КПД = Aпол·100% / Aсов = 37,5·100% / 75 ≈ 50%