Яка напруга на кінцях провідника опором 4 кОм якщо сила струму в ньому 5 мА​


Ответы на вопрос

Отвечает Марданов Адель.

Ответ:

Дано: Розв'язок:

R=4кОм=4000Ом R=U/I

I=5мА=0,005А U= R×I

U-? U=4000×0,005=20B